Partnerské město HC Komety Brno

Datum vyvěšení: 
12.10.2009 - 31.12.2009

Rádi bychom Vás informovali, že město Klobouky u Brna se stalo partnerským městem projektu Jižní Morava – Království Komety. Zařadili jsme se tak mezi 32 měst, která se do projektu doposud zapojila. Cílem tohoto projektu, je především vyjádřit vděk a poděkování všem jihomoravským fanouškům, kterých opravdu není málo a společně s partnerskými obcemi jim nabídnout snazší propojení s klubem HC Kometa Brno.

Kometa je momentálně jediným extraligovým hokejovým týmem na Jižní Moravě a z toho důvodu je projekt pojmenován s trochou nadsázky Jižní Morava – „království“ Komety. Označení „království“ současně koresponduje s ustáleným termínem Modrobílá šlechta, jak je klub Kometa Brno často nazýván.

Klub si je vědom obrovské fanouškovské podpory ze všech koutů Jižní Moravy, ke které patří i fanoušci z našeho města. Uzavřeným partnerstvím tak umožníme svým občanům využívat výhody jako je například možnost využití rezervace vstupenek na domácí zápasy či možnost zakoupení limitované edice zboží s názvem našeho města. Bližší informace v souvislosti s těmito výhodami očekávejte v našem zpravodaji nebo na oficiálních webových stránkách města.

Tour de Morava, celoletní soutěž hokejového klubu KOMETY BRNO a my jako partnerské město Království Komety její součástí. Cílem celého projektu je navštívit co největší množství partnerských měst Království Komety a tím nasbírat co nejvíce razítek v tzv. KOMETA POINTECH, tedy místech, která si určí samy obce. Jedná se například o koupaliště, lázně, restaurace, zámky, cukrárny apod., v našem městě je takové místo: Větrný mlýn a hospoda Na sokolovně. Zaregistrujte se i vy a užijte si krásy Království Komety pod heslem celé akce: „Cestuj, poznávej a vyhraj!“.

Více na www.hc-kometa.cz.